اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

فسقلی‌های باغچه

فسقلی‌های باغچه

کارگردان:

Josh Wakely

نویسنده:

Jennifer Daley

این مجموعه موزیکال دارای محتوای آموزشی است. داستان در مورد پنج حشرۀ کوچک و دوست داشتنی است که در نزدیکی یک خانۀ بزرگ در یک باغچۀ کوچک که به عنوان روستایی سرسبز شناخته شده است زندگی می‌کنند. وزوز، جی، والتر، جیرک و کُمی دوستان بسیار خوبی برای یکدیگر هستند در هر قسمت ماجراهایی اتفاق می‌افتد و باعث می‌شود این دوستان با چیزهای مختلفی آشنا شوند.

معرفی برنامه

کوچکترین آنها «وزوز» است که انجام کارهای سخت را به عهده می‌گیرد. دیگری «جی» هست که طرفدار هیجان و تجربه‌های جدید است و علاقه بسیاری به اسکیت‌سواری دارد. «کُمی» حشره‌ای شاد و سرزنده است با سرعت زیادی کارها را انجام می‌دهد. «والتر» حلزونی شکمو است و به نمایش علاقه دارد. «جیرک» هم یک مخترع کوچک است که طرفدار علم است و با اختراع وسایل جدید به دوستان خود کمک می‌کند.

این حشرات یک روز به ماجراجویی می‌پردازند و یک روز به بازی می‌روند، برای آنها باغچه سرسبزشان بهترین جای دنیاست. نزدیک شدن به خانه بزرگ برای حشره‌ها بسیار هیجان انگیز است. فسقلی‌ها با نزدیک شدن به خانه بزرگ دختر بچه‌ای که در آن خانه زندگی می‌کند را از نزدیک می‌بینند و ماجراهای بیشتری برایشان اتفاق می‌افتد.

مجموعه «فسقلی‌های باغچه» با نام اصلی beat bugs  در سال 2017 با تکنیک سه بعدی کامپیوتری در سه فصل 26 قسمتی و در مجموع 78 قسمت 12 دقیقه‌ای تولید شده که 70 قسمت آن توسط استودیو ایما برای پخش از شبکه پویا آماده سازی شده است. این مجموعه محصول مشترک استرالیا، کانادا است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها