اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

جت پستچی

جت پستچی

کارگردان:

Gil Hoon Jung

نویسنده:

Anne D. Bernstein

مجموعه جت پستچی، ماجرای جت دوست داشتنی است که در هر قسمت از این برنامه با مشکلاتی مواجه می‌شود. جت قرمز این داستان بهترین، سریع‌ترین و خوشحال ترین هواپیمای جت در جهان است. او هر روز بسته‌هایی را برای کودکان سراسر جهان جا به جا می‌کند.

معرفی برنامه

جت پستچی روزانه سفارشات و اطلاعاتی را از مرکز کنترل ترافیک هوایی راجر دریافت می‌کند و در راه رساندن این سفارشات ماجراهای بسیاری را تجربه می‌کند و همیشه با چالش‌های جدید روبرو می‌شود. سوپر بال‌هایش در حال پرواز با استعدادهای مختلفی که دارند همیشه به او کمک می‌کنند.

در این مجموعه، گروهی از هواپیماها وجود دارند که می‌توانند به روبات‌هایی تبدیل شوند، که مقابله با چالش‌های جدید و حل کردن مشکلات را به عهده دارند.

Donnie هواپیمای زرد و آبی رنگی است که تخصص او این است با استفاده از ابزارهای تخصصی خرابی‌ها را تعمیر ‌کند.

Dizzy هلیکوپتر صورتی و سفید رنگی است که وظیفه اصلی او این است مردمی را که نیاز به کمک او دارند نجات دهد.

Paul یک هواپیمای پلیس آبی و سفید رنگ است. یکی از وظایف او محافظت از فرودگاه در شب است. او در شرایط خاص با استفاده از کنترل ترافیک و مهارت‌های کارآگاهی خود ، به جت و دیگران کمک می‌کند.

مجموعه «جت پستچی» در دو سری با نام اصلی  Super winges تولید شده که سری اول آن در 52 قسمت 12 دقیقه ای مخصوص گروه سنی خردسال است و از این تعداد، 33 قسمت در شبکه پویا پخش می‌شود.

این مجموعه با تکنیک سه بعدی کامپیوتری در سال 2014 در کشور چین ساخته شده است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها