اپلیکیشن شبکه پویا
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:827

جشنواره زمستانی شبکه کودک

در ادامه رویکرد تحولی شبکه کودک 24 عنوان برنامه جدید در جشنواره زمستانی شبکه کودک قرار گرفت.

شبکه کودک، جشنواره زمستانی خود را با پخش آثاری متنوع برای مخاطبان کودک و خردسال آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه کودک، این شبکه 17 عنوان برنامه جدید تولیدی و همچنین 7 عنوان برنامه جدید تأمینی در موضوعات و قالب‌های متنوعی را در کنداکتور زمستانی خود قرار داد.
در کانال نهال که محتوای آن برای کودکان دبستانی پخش می شود، برنامه «بزن بریم» در قالب مستند با سفر به روستاها، تصاویر بکر و جذابی از کودکان روستایی و تلاش‌های آن‌ها را با محوریت سبک زندگی ایرانی-اسلامی به نمایش می‌گذارد. همچنین فصل دوم برنامه «شگفت انگیزان» در هر قسمت به معرفی کودکانی مستعد از سراسر کشورو توانمندی‌هایشان می‌پردازد. برنامۀ «هدهد سفید» هم یکی از برنامه های جدید شبکه است که با محوریت کتاب و کتابخوانی و با همکاری نهاد کتابخانه ها تولید شده است و هر قسمت مخاطبان را به سفری رویایی در سرزمین کتاب‌ها دعوت می‌کند.
«ببین و بدون» نام یکی دیگر از برنامه های شبکه نهال است که قصد دارد کودکان را هرچه بیشتر با ویژگی‌ها تاریخچه و نحوه تولید اشیاء اطرافشان آشنا کند. همچنین برنامه «برپا» با فرمی نمایشی مدرسه‌ای را به تصویر می‌کشد که در آن دانش آموزان راجع به دستاوردهای کشور عزیزمان می‌آموزند و اطلاعاتشان را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.
بر اساس این گزارش، در کانال پویا که محتوای آن برای مخاطبان خردسال و زیر 7 سال تولید می‌شود، فصل جدید «مهد پویا» آماده پخش است. «مهد پویا» برنامه‌ای تمام عروسکی است که در مسیر عدالت آموزشی برای خردسالان ایران گام بر می‌دارد و به آموزش مهارت‌های جامع پیش‌دبستانی در قالب نمایش و سرگرمی می‌پردازد. برنامه‌ای که فصل جدید آن با داستان‌ها و عروسک‌های جدیدی آماده پخش شده است. فصل جدید برنامه «نقاشی نقاشی» هم با فرم و شخصیت‌هایی جدید آماده پخش از آنتن شبکه پویا شده است.
رویکرد جدید شبکه کودک در راستای سیاست عدالت محوری سازمان صداوسیما پخش آثاری متنوع از تولیدات مراکز استان‌های سازمان صداوسیما در سراسر ایران است که در همین راستا پویانمایی های جدید «ماه تی‌تی»، «بچه زمستون»، فصل جدید «ماجراهای طاها»، «روح شاه» و همچنین برنامه تمام عروسکی «مزرعه دوستی» در دستور کار پخش زمستانی شبکه قرار گرفته است.
تامین برنامه شبکه کودک نیز فصل زمستان را با پخش محصولاتی جذاب از سراسر دنیا آغاز کرده است. بر این اساس برخی از انیمیشن‌های جدید در کانال پویا عبارت است از: فصل جدید «ماجراهای نیک» و «قطارهای تندرو» و انیمیشن جدید «ماجراجویی‌های اوتیس» و برخی از انیمیشن‌های جدید تامینی کانال نهال عبارت است از: «ربات‌ها»، فصل جدید «پدینگتون»، فصل جدید «بچه رئیس» و فصل جدید «ربات‌های مبدل» که تا پایان اسفند ماه سال جاری از شبکه کودک پخش خواهند شد.
لازم به ذکر است فصل جدید برخی از تولیدات مرکز صبا نیز در جشنواره زمستانی شبکه کودک قرار گرفته است که برخی از این انیمیشن‌ها عبارت است از: «قصه‌های ریرا فصل ششم»، «باغ قصه‌ها»، «رعنا دختر دهقان فصل سوم»، «پند فارسی فصل سوم»، «موزه فصل پنجم».

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها